Program "KLUB". Pierwsze zakupy

W lipcu pisaliśmy już o Programie "KLUB", realizowanym przez Ministerstwo Sportu i Turystyki.
Z przyjemnością prezentujemy pierwszy z zakupionych kompletów piłkarskich, który dotarł do naszego Klubu, w którym mecze rozgrywać będą piłkarze Akademii ISKIERKA - grupa Orlik.

Docelowo zaplanowaliśmy zakup trzech kompletów. Jaskrawe żółto-zielono-czarne komplety już mamy. W chwili obecnej trwa realizacja zamówienia na zielono-niebieskie stroje (marki Colo) dla Juniorów. Trzeci komplet przeznaczony będzie również dla młodszych grup (żak, orlik), którego kolorystkę ustalimy w najbliższych dniach.
Zakupione komplety składają się z koszulek, spodenek, getrów oraz ochraniaczy, których będzie pełna gama (różne rozmiary, kolory, modele).

O dalszej realizacji programu będziemy informować Was na bieżąco.

Powiązana galeria: