ISKRA wygrywa w Zeuthen

Wczoraj (17.09.2016) podopieczni trenera Kaczyńskiego rozegrali towarzyskie spotkanie z niemieckim zespołem SC Eintracht Miersdorf/Zeuthen. Podczas festiwalu, który miał na celu promocję zdrowego stylu życia, piłkarze z Małomic ograli gospodarzy w wymiarach 1-4.

Organizatorem wyjazdu był Urząd Miasta w Małomicach. W obchodach Dnia Zdrowia w Zeuthen uczestniczyła również delegacja z Małomic. Obecna była również Burmistrz Małomic, p. Małgorzata Sendecka.

Dzięki rozwijającej się współpracy pomiędzy Klubem Sportowym SC Eintracht, a MKS Iskra Małomice został rozegrany pokazowy mecz, który miał zachęcić młodsze pokolenia do aktywnego trybu życia, a także przestrzegania zasad zdrowego żywienia. Piłkarze z Małomic nie mieli większych problemów i pokonali drużynę gospodarzy 4-1, a gole zdobywali: Radosław Michalak, Robert Zaniuk, oraz Sebastian Stankiewicz (zawodnik drużyny juniora młodszego zdobył dwa trafienia).

Skład: Sadza-Radziszowski, Rychły, Pawłowicz, Opiela-Gewerth, Zaniuk, Olejnik, Maćków-Michalak, Soroka, Stankiewicz, Zommer, Gut, Ślusarczyk, Fraszczyk.

Niestety, podczas spotkania na sztucznej murawie poważniejszej kontuzji doznał zawodnik żółto-zielonych Mariusz Opiela. Na skutek nieszczęśliwego zderzenia z zawodnikiem drużyny przeciwnej gracz z Małomic doznał urazu ręki. Zawodnik, w chwili obecnej, przebywa w szpitalu w Zeuthen, gdzie ma przejść zabieg ręki.

Serdecznie dziękujemy niemal dziesięcioosobowej grupie kibiców, którzy gorąco dopingowali naszą drużynę.

Powiązana galeria: