[BANER - by wyświetlić, zmień ustawienia przeglądarki]

Czym jest Akademia?

Akademia Młodego Piłkarza ISKIERKA to sekcja sportowa działająca przy Miejskim Klubie Sportowym ISKRA Małomice.

Celem Akademii jest popularyzacja kultury fizycznej w dyscyplinie piłki nożnej wśród dzieci i młodzieży od lat 6 do 10 (w uzasadnionych przypadkach 11).
Uczęszczając do Akademii dzieci mogą oswoić się z piłką, poznać różne techniki gry, rozwijając się przez sport mogą spędzić wolny czas.
Akademia stanowi doskonałe przygotowanie do późniejszych ewentualnych występów ligowych pod patronatem Lubuskiego Związku Piłki Nożnej,w których nasz Klub reprezentują nasze drużyny młodzieżowe (obecnie drużyna Młodzika oraz Juniora Młodszego).

Godzinne zajęcia, dwa razy w tygodniu prowadzone będą przez doświadczonych trenerów, mających doświadczenie w pracy z dziećmi.

Co zrobić, by zapisać dziecko do Akademii?

Do Akademii można przystąpić w każdej chwili - nie prowadzimy cyklicznych naborów, w których określamy konkretny termin, do którego można zapisać dziecko.
Należy pobrać, wydrukować i wypełnić deklarację uczestnictwa dostępną na naszej stronie internetowej (istnieje możliwość pobrania druku na Stadionie Miejskim w Małomicach podczas odbywających się zajęć lub w trakcie meczu).
Wypełnioną deklarację złożyć w Klubie (u trenera prowadzącego zajęcia w trakcie zajęć lub u członka Zarządu Klubu).

Masz pytania?

W przypadku pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt telefoniczny lub za pośrednictwem poczty elektronicznej lub formularza kontaktowego w zakładce Kontakt.

Deklaracja uczestnictwa w Akademii Młodego Piłkarza ISKIERKA

Regulamin Akademii Młodego Piłkarza ISKIERKA

Email: kontakt@iskramalomice.pl
Tel. +48 661 651 079 (Prezes Tomasz Zajdel)