Trwa nabór do żeńskiej sekcji piłki nożnej.

MKS ISKRA Małomice ogłasza nabór dla kobiet chcących grać w piłkę nożną.
Na przełomie kwietnia i maja br. Klub zamierza rozpocząć szkolenie kobiet chcących wzorem mężczyzn grać w piłkę nożną. Od tego okresu piłkarki, których obecnie mamy zapisanych już około 10 rozpoczną zajęcia w grupie typowo dziewczęcej.

"Zamierzamy rozpocząć szkolenie przyszłych piłkarek od podstaw. Nasz Klub będzie jedynym klubem w powiecie zajmującym się profesjonalnym szkoleniem płci żeńskiej. Dzięki nawiązanej współpracy m.in. z Falubazem Zielona Góra, każda kobieta może liczyć na dalsze szkolenie i grę w I, II i III lidze kobiet, ale mamy też świadomość, że zawodniczki po prostu chcą się dobrze bawić robiąc to co lubią czyli grając w piłkę i nikt nie oczekuje, że muszą one zostać zawodowymi piłkarkami, dlatego nasze zajęcia to przede wszystkim świetna zabawa." - mówi prezes Klubu Paweł Gorzków.