Program "KLUB".

W lutym br. Ministerstwo Sportu i Turystki ogłosiło program "KLUB" w ramach rozwijania sportu poprzez wspieranie przedsięwzięć z zakresu upowszechniania sportu dzieci i młodzieży.

Szukając dodatkowych źródeł finansowania nasz Klub również zgłosił się do tego programu.

Na 3644 złożone wnioski, zostało pozytywnie zaopiniowanych 1276. Z przyjemnością informujemy, że MKS ISKRA Małomice znalazł się w tych 1276 stowarzyszeniach, którym przyznano dotację.

Przyznana kwota to 10 000,00 zł, a program realizowany będzie w terminie od 1 kwietnia br. do 15 grudnia br. Zgodnie z założeniami programu środki mogły zostać przeznaczone na wynagrodzenia trenerów grup młodzieżowych, zakup sprzętu sportowego oraz organizację obozów sportowych (do 18 lat).
Złożony przez nas kosztorys obejmował wynagrodzenia trenerów oraz zakup kompletów sportowych dla najmłodszych (3 komplety).
Umowa już została odesłana i w tej chwili oczekujemy już tylko na wpływ środków.
W kwestii zakupu strojów sportowych są już wstępne ustalenia z hurtownią sportową.

O dalszej realizacji programu będziemy informować Was na bieżąco.