Nieudana inauguracja sezonu jesiennego w wykonaniu Małomiczan

Runda jesienna rozpoczęła się nienajlepiej w wykonaniu żółto-zielonych.

W pierwszym meczu rozegranym w Pucharze Polski Iskra uległa drużynie LKP Stypułów 6:9. W regulaminowym czasie gry padł remis 6:6 w związku z czym wynik rozstrzygnął się w dogrywce. W drugiej połowie z boiska musiał zejść kontuzjowany bramkarz Małomiczan R. Michalak.

Skład Iskry: Michalak, Leśniewicz, Maćków, Olejnik, Petluszewski, D. Potępa, S. Potępa, Reguła, P. Rychły, D. Wypych, W. Wypych oraz Pawłowicz (od 49 min), Opiela (od 59 min).

Strzelcy bramek: S. Potępa (x2), W. Wypych (x2), Reguła (x2)

_________________________________________________

Pierwszy mecz ligowy o mistrzostwo klasy A (IV grupa Zielona Góra) również zakończył się porażką żółto-zielonych.

Iskra gościła drużynę Orła Konin Żagański. Dotychczasowe statystki przemawiały zdecydowanie na korzyść gospodarzy, jednakże już w pierwszych kilkunastu minutach, po dość chaotycznym początku, goście mieli już dwubramkową przewagę.

Podobnie jak we wcześniejszych sparingach z każdą minutą żółto-zieloni grali lepiej, gdzie już w drugiej połowie widać było wyraźną przewagę i udało się dogonić wynik wyrównując 2:2. Kontuzja naszego kapitana - bramkarza z poprzedniego meczu spowodowała, że musiał on opuścić boisko w drugiej połowie.

Iskra nie wykorzystała wielu dogodnych sytuacji na zdobycie bramki i mecz zakończył się wynikiem 2:4 dla drużyny Orła.

Skład Iskry: Michalak, Kaczyński, P. Rychły, Leśniewicz, Klemba, D. Potępa, Petluszewski, S. Potępa, Maćków, Olejnik, Wypych oraz Sadza, Pawłowicz, Radziszowski, R. Rychły, Opiela, D. Wypych