Już jest! Zapraszamy na nową stronę MKS ISKRA Małomice!

Z przyjemnością prezentujemy nową, bardziej funkcjonalną oficjalną stronę internetową www.iskramalomice.pl

W nowej stronie, poza zmienioną szatą graficzną, przede wszystkim zmieniliśmy stronę z aktualnościami. Poprzednia strona niespełniała naszych wcześniejszych założeń, mianowicie łatwego, przejrzystego interfejsu do zamieszczania bieżących wydarzeń.

Najważniejszymi elementami, które zostały poprawione to: właśnie aktualności (posty będą pojawiać się już sukcesywnie), Terminarz, gdzie na bieżąco można śledzić rozgrywki, podstrona Kalendarium, na której dostępny jest podgląd bieżącego lub wybranego miesiąca ze wszystkimi wydarzeniami związanymi z Klubem, a na każdej ze stron w prawej części podany jest wynik ostatniego meczu, oraz m.in. aktualna tabela.

Dodatkowo dla najlepszych Kibiców pod słońcem, jakich ma nasz Klub dodatkowo został uruchomiony Sklep Kibica, w którym można wysyłkowo nabyć t-shirty, inną odzież i różne gadżety (asortyment również będzie stopniowo poszerzany).

Dla nas, jako Klubu nowa strona poza zdecydowanie prostszą obsługą to również spora oszczędność, bo dzięki zmianie dostawcy hostingu oraz stworzenia strony na bazie futbolowo.pl, utrzymanie serwisu stanowić będzie praktycznie połowę dotychczas ponoszonych kosztów.

*Z uwagi na przerwę wakacyjną pomiędzy sezonami, strona Kadra nie została jeszcze uzupełniona, gdyż składy nie zostały jeszcze ostatecznie ustalone.

W przypadku jakichś sugestii, co jeszcze możemy poprawić, zapraszamy do kontaktu (kontakt@iskramalomice.pl lub przez facebookowy profil).

Już teraz zapraszamy do wypełnienia ankiety dotyczącej wyglądu nowej strony!