1 kolejka Klasy A

W 1 kolejce Klasy A MKS Iskra Małomice pojechała na mecz do beniaminka z Lipnej. KS Lipna to zespół, który w zeszłym sezonie w klasie B grupy żarskiej zajął 2 miejsce i dzięki dobremu dorobkowi punktowemu awansował o klasę wyżej.
Mecz w Lipnej lepiej zaczęli gospodarze, bo po jednej z kontr wyszli na prowadzenie, lecz nie cieszyli się z niego długo, ponieważ po jednym z wielu dośrodkowań piłkę do bramki gospodarzy skierował Piotr Szkudło. Pierwsza połowa zakończyła się remisem. W drugiej połowie zespół z Małomic częściej utrzymywał się przy piłce i atakował śmielej bramkę gospodarzy, co przyniosło drugiego gola, którego głową po dobrym dośrodkowaniu z prawej strony strzelił Jakub Reguła.
Końcowy wynik 2-1 do Iskry.

Sklad zespołu z Małomic: Radosław Michalak (kpt) - Piotr Szkudło (46 min Marcin Greczyn), Rafał Rychły, Edwin Petluszewski, Mateusz Frolow (68 min Patryk Zommer) - Dawid Radziszowski, Patryk Socha (46 min Dawid Potępa), Damian Wypych, Paweł Klemba - Kamil Gewerth (65 min Marcin Pikuła), Jakub Reguła (90 min Krystian Kostrzewa).
Pozostali rezerwowi: Jakub Sobczyński.