Weekendowy rozkład jazdy 17/18 września

Sobota, 17.09.2016 r.

W najbliższą sobotę żółto-zieloni udadzą się do Zeuthen (partnerskiego miasta Małomic), gdzie zmierzą się w meczu towarzyskim z lokalną drużyną SC Eintracht Miersdorf/Zeuthen.

W miasteczku Zeuthen, co dwa lata, organizowany jest "Dzień Zdrowia". Poza ofertą informacyjną zaplanowane jest przede wszystkim aktywne współuczestnictwo w grach i zabawach sportowych.
O godzinie 15:00 na miejscowym boisku rozegrany zostanie mecz pomiędzy SC Eintracht Miersdorf/Zeuthen a MKS ISKRĄ Małomice.

Zapraszamy również, w miarę możliwości, do wybrania się do Zeuthen oddalonego od Małomic o 200km i gorącego dopingu żółto-zielonym!

Więcej szczegółów na:

Niedziela, 18.09.2016 r.

W niedzielę, o godz. 15:00 małomiczanie podejmować będą na stadionie miejskim w Małomicach drużynę Delty Sieniawy Żarskiej. Pomimo wcześniejszych prób przełożenia tego meczu na koniec rundy, ostatecznie goście zgodzili się rozegrać go właśnie kolejnego dnia po wcześniej ustalonym terminie.

Uwaga, mecz pomiędzy MKS ISKRA Małomice, a Deltą Sieniawa Żarskaz 18.09.2016, został przełożony na koniec rundy (19.11.2016, godz. 13:00).

Serdecznie zapraszamy do kibicowania żółto-zielonym!