Program "KLUB" 2017

Program "Klub" 2017.

W ubiegłym roku naszemu Klubowi udało się pozyskać dodatkowe środki w ramach programu Klub realizowanym przez Ministerstwo Sportu i Turystki na zakup strojów dla drużyn młodzieżowych oraz wynagrodzenia trenerów tych drużyn.

W roku bieżącym Iskra Małomice również złożyła wniosek w kolejnej edycji programu.

Z przyjemnością informujemy, że i tym razem nasz Klub otrzymał dodatkowe środki w kwocie 10 tys. zł na zakup sprzętu treningowego dla grup młodzieżowych oraz wynagrodzenia trenerów.

W chwili obecnej zamówienie sprzętu treningowego już jest w trakcie realizacji i w najbliższym czasie będziemy mogli zaprezentować kompletne wyposażenie do przeprowadzania treningów. Będą to m.in. dwie bramki treningowe, drabinki, pachołki, tyczki, znaczniki, sześć postaci (regulowanych) muru treningowego (!) oraz łącznie kilkadziesiąt piłek.