OGÓLNOPOLSKI HALOWY TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ SKRZATÓW ROCZNIK 2011, 2012 - GORZÓW WLKP.

W niedzielę, 28 stycznia br. najmłodsza grupa z AMP ISKIERKA wraz ze swoimi rodzicami, którzy prowadzili najgłośniejszy doping na sali, udała się do Gorzowa Wlkp. na ogólnopolski turniej Skrzatów.
Mamy naszych skrzatów przygotowały pompony w barwach ISKRY, organizator zapewnił ponadto posiłki (np. pizze), słodycze, napoje.

Zawodnicy otrzymali medale i dyplomy, a cała drużyna puchar.
W turnieju brały również udział drużyny Pogoń Szczecin, Iskra Gorzów Wielkopolski oraz Junior Różanki (inna grupa).

Skład drużyny:
Kuba Dańko (br),
Maksymilian Choma,
Jakub Doruch,
Aleksander Drzewiecki,
Michał Pikuła,
Antoni Durczak,
Cezary Bartkowiak.

Uzyskane wyniki (mecz po 1 x 10 min):
AMP Iskierka - Błękitni Stargard 0-1
AMP Iskierka - R-Football II Goleniów 0-1
AMP Iskierka - Lubuszanin Drezdenko 0-2
AMP Iskierka - Osadnik Myślibórz 0-2
AMP Iskierka - R-Football Goleniów 1-7 (bramkę dla Iskierki strzelił Jakub Doruch).

Ogromne brawa dla chłopców za zaangażowanie i sportową walkę w każdym meczu, brawa dla rodziców za głośny doping i brawa dla organizatorów "Junior Różanki" za świetnie zorganizowany turniej.