< Akcja ŻÓŁTO-ZIELONY CIĄGNIK>

[BANER - by wyświetlić, zmień ustawienia przeglądarki]

Zwracamy się z prośbą do wszystkich tych, którym nie jest obojętny Klub ISKRA MAŁOMICE, do włączenia się do naszej akcji zebrania funduszy na nową, profesjonalną kosiarkę samojezdną z oprzyrządowaniem.

Klub korzysta z obiektu stadionu miejskiego. Płyta boiska jest jedną z najlepszych nawierzchni w okolicy.
M.in. posiada samoczynne nawadnianie, dzięki któremu kondycja trawy utrzymywana jest w optymalnych warunkach.

Nam, jako Klubowi zależy na tym, by zarówno mecze jak i treningi odbywały się na jak najlepszej murawie. Zależy nam również na tym, by Kibice oglądający mecze mieli możliwość oglądania zawodów odbywających się w jak najlepszych warunkach. Korzystając z obiektu pragniemy również, w miarę naszych możliwości dbać o niego. Płyta boiska wymaga bardzo częstego koszenia (2 - 3 razy w tygodniu), co w chwili obecnej, przy wielu pięknych miejscach w naszej Gminie, o które dba Urząd - jest rzeczą nierealną. Doceniając możliwość korzystania z obiektu, w ramach własnej inicjatywy oraz dobrej współpracy z Urzędem Miasta postanowiliśmy zorganizować zbiórkę na zakup samojezdnej kosiarki wraz z oprzyrządowaniem (wałem).

Klub dysponuje budżetem, który wystarcza na bieżące wydatki, którymi są głównie: transport, ekwiwalenty sędziowskie oraz wynagrodzenia trenerów. Z obecnych dochodów Klubu, jakimi w głównej mierze są dotacje otrzymywane z Urzędu Miasta Małomice, nie jesteśmy w stanie zrealizować takiego planu. Planu, który wielu wydaje się niemożliwym do zrealizowania...

Wierząc jednak w Was drodzy Kibice oraz Sympatycy Klubu odważyliśmy się poprosić Was o pomoc. Istotne jest, by do akcji przyłączyło się jak najwięcej osób, a wówczas szansa realizacji idei będzie bardzo duża.

Koszt zakupu nowej samojezdnej kosiarki to ok. 6-7 tys. zł. Docelowo kosiarka miałaby być wyposażona w doczepiany walec (koszt. od 1 tys. zł).

Liczy się każda złotówka, każdy gest. Akcja jest długoterminowa, więc np. mogą to być bardzo małe kwoty, przekazane kilkukrotnie.

Poza ogólną, dobrowolną zbiórką, prosimy również o wsparcie wszelkie instytucje oraz lokalne firmy.

Przypominamy, że każda wpłata na niniejszą akcję, może stanowić również formę sponsoringu (w zamian za reklamę, z podpisaniem odrębnej umowy), którą można będzie ująć w kosztach działalności.

Akcję przeprowadzamy w następujący sposób:

• Zbiórka* do skarbonki podczas meczy odbywających się na stadionie miejskim w Małomicach.

• Dowolną, dobrowolną, małą lub dużą wpłatę przekazać należy na konto bankowe Klubu z dopiskiem kosiarka, ciągnik, żółto-zielony ciągnik - dowolną treścią, która jednoznacznie będzie wskazywać na niniejszą akcję oraz dopisek "tak" lub "nie" ("tak" będzie oznaczać dodatkową publikację imienia i nazwiska wpłacającego, "nie" będzie widniało, jako zapis anonimowy).

Przykładowy tytuł przelewu od niejakiego Stefana Zawady w kwocie 5 zł:
"KOSIARKA, TAK"

Wówczas na stronie pojawi się zapis:

'Zawada Stefan, dd.mm.rrrr, kwota: 5 zł'

Nr konta do wpłat:

MKS ISKRA Małomice

ul. Kołłątaja

67-320 Małomice

Bank Spółdzielczy w Żaganiu

Filia w Małomicach

*Zbiórka publiczna nr 2016/2780/OR pn. ŻÓŁTO-ZIELONY CIĄGNIK; organizator: MKS ISKRA w Małomicach; cel zbiórki: Zakup kosiarki samojezdnej wraz z oprzyrządowaniem

Kwota uzyskana ze zbiórki będzie regularnie aktualizowana na naszej stronie internetowej.

Akcja jest długoterminowa. Termin zakończenia przewidziany jest na 31 grudnia 2017 r. W przypadku niepowodzenia, tj. niezebraniu wystarczającej kwoty do dnia 31 grudnia 2017 r. lub przekroczeniu potrzebnej kwoty na zakup kosiarki z oprzyrządowaniem, Klub zorganizuje internetową ankietę, w której wspólnie zdecydujemy, na co przeznaczyć zebrane środki.

Dziękujemy za wsparcie!
MKS ISKRA Małomice